Zaznacz stronę

O mnie

Kim jestem

Z wykształcenia jestem Terapeutką , Coach’em, Instruktorką i Fascylitatorką  metody Theta Healing®, Access Concoiussness, Access Bars, Access Facelift,  Bioenergoterapeutką, Terapeutką Ciała, Trenerką Personalną.

Specjalizuję się w tematach :

Świadome relacje & miłość, pozytywne relacje z ciałem, uzdrawianie traum i dzieciństwa, blokady przed sukcesem & marzeniami, transformowanie biznesów w biznes nowych czasów,

Jestem także autorką prowadzonych medytacji otwierających na miłość, dostatek i spełnienie.

Zapraszam Cię do zmiany!

Uprawnienia

OBECNIE :

Szkoła Terapeutów Ustawień Systemowych Berta Helinger’a
Studium Psychoterapii im. JUNGA w Łodzi  – specjalizacja  „Terapeuta Uzależnień”

TRAUMA I UZALEŻNIENIA 

2015 Instytut Terapii Psychosomatycznej SE- INTRO  ” Wprowadzenie do Somatic Experiencing.” akredytowany przez Somatic ExperiencingR Trauma Institute
2020 TRAUMA AND ADICTIVITES – TRAUMA I UZALEŻNIANIA  w szkole psychoterapii Lura Manson

SZKOLENIA ACCESS CONCIOUSNES:

2016  ACCESS BARS
2016 ACCESS.CONCIOUSNES :

2020 ACCESS CONCIOUSNES :
2020 BARS,
2020 ACCESS FUNDACION,
2020 BUINSSESS OF JOY,
2020 ACCESS FACELIFT

2019 SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE THETA HEALING

Basic,
Advance,
Dig Deeper
Manifestacion & Abudance
Dzieci Tęczy

2017 – 2021 CYKL SZKOLEŃ UZDRAWIANIA ENERGIĄ – TERAPEUTA THETA HEALING :

Basic, Advance, Dig Deeper, Manifestacion & Abudance, Życie to Gra, Soul Mate, Ty i Twój Boski Partner, Relacje ze Światem, Anatomia, Intuicyjna, Healing Animals, 7 Planów, 2021 Ty i Stwórca, 2021 Ty i Twój Wewnętrzny Krąg

2018 ACCESS CONCOIUSNESACCESS
Bars Fundacion

UPRAWNIENIA PSYCHOTERAPEUTYCZNE i TERAPEUTYCZNE

2015 Instytut Terapii Psychosomatycznej SE- INTRO  ” Wprowadzenie do Somatic Experiencing.” akredytowany przez Somatic ExperiencingR Trauma Institute
2011 Szkolenie Aweaking Sesuality Energy – Andrew Barnes  cz. 1 i 2
2013  Europen Academy of somatic Education EASE SENSUAL HOLISTIC MASSAGE  with topic: Sensual Holistic ( Tantric) Massage Ritual, Genital Massage & Reflexology, Vaginal Mapping, Pelvic Floor Massage, Anal Massage, Breathwork & the Big Drew, Aspects of Sensual Holistic Massage, Ritual of Senses, Elemetns Massage:Mouth, Nose & Ears Massage.

 

 

 

 

 2019 SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE THETA HEALING

Basic,
Advance,
Dig Deeper
Manifestacion & Abudance
Dzieci Tęczy

 

SZKOLENIA ACCESS CONCIOUSNES:

 

2016  ACCESS BARS
2016 ACCESS.CONCIOUSNES :

2020 ACCESS CONCIOUSNES :
2020 BARS,
2020 ACCESS FUNDACION,
2020 BUINSSESS OF JOY,
2020 ACCESS FACELIFT

 

TRAUMA I UZALEŻNIENIA

2015 Instytut Terapii Psychosomatycznej SE- INTRO  ” Wprowadzenie do Somatic Experiencing.” akredytowany przez Somatic ExperiencingR Trauma Institute
2020 TRAUMA AND ADICTIVITES – TRAUMA I UZALEŻNIANIA  w szkole psychoterapii Lura Manson

 

OBECNIE :

Szkoła Terapeutów Ustawień Systemowych Berta Helinger’a
Studium Psychoterapii im. JUNGA w Łodzi  – specjalizacja  „Terapeuta Uzależnień”

Media o mnie

Porozmawiajmy o naszej seksualności – artykuł w gazeta Vice

Obecne czasy charakteryzuje dualizm, jeżeli chodzi o kwestie ludzkiej seksualności. Z jednej strony emanujemy nią w środkach masowego przekazu, czujemy się wyzwoleni, bardziej niż kiedykolwiek. Z drugiej, cały czas towarzyszy nam duża doza wstydu, niekiedy konserwatywnego spojrzenia na kwestie intymne, co jest następstwem wielopokoleniowych, kulturowych nakazów i zakazów. Wstydzimy się siebie, nieraz nawet przed swoimi partnerami.

Lecz się.. Seksem! – artykuł na portalu „Chcemy być rodzicami”

Czym zajmuje się trener seksualności? Trener seksualności jest nauczycielem pracującym w obszarze ludzkiej seksualności, wspiera i motywuje osoby indywidualne, pary i grupy do odkrywania własnego potencjału erotycznego, tak by każdy mógł poznać swoje ciało, płeć i swoją seksualność, pomaga także w rozwiązywaniu problemów lub wątpliwości występujących w tym obszarze.

 

Wysokowibracyjna seksualność Body working w praktyce. -artykuł na „Portalu Zdrowia Seksualnego”

Orgazm energetyczny bez dotyku i bez ejakulacji – to możliwe. Praca z seksualnością człowieka – tym właśnie zajmuje się Instytut Seksualności Body working w praktyce to świadoma praca z ciałem, pod nim kryje się praca od świadomej pracy z masażem, terapią ciała aż po świadomy taniec np. movement medicine..

Często zadawane pytania

Co to jest ThetaHealing®?

ThetaHealing® to technika, która koncentruje się na myślach i modlitwie. ThetaHealing® uczy, jak korzystać z naszej naturalnej intuicji, opierając się na bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego, co jest, do wykonywania rzeczywistej „pracy”. Wierzymy, że zmieniając cykl fal mózgowych tak, aby obejmował stan „Theta”, można rzeczywiście oglądać, jak Stwórca wszystkiego, co jest, uzdrawia fizycznie i emocjonalnie

Czy to jest jak Reiki lub inne praktyczne metody leczenia?

Używamy energii Boga / Stwórcy / Źródła, aby współtworzyć zmianę lub transformację, podobnie jak wiele innych metod uzdrawiania energii. Jednak nie jest konieczne stosowanie rąk do ciała lub w jego pobliżu, aby zmienić ograniczające przekonania i uczucia, które mogą być związane z chorobą. Podczas sesji będziemy zadawać ci pytania, więc jest to terapia mówiona. Po prostu sięgamy do podświadomości i nakazujemy Stwórcy, aby dokonał niezbędnych zmian za pomocą jego przewodnictwa i energii.

Dlaczego nazywa się Theta Healing®

Nazwa jest używana, ponieważ dostępne są fale mózgowe theta, aby zmienić to, co już nie działa. Nie musisz chorować, aby skorzystać z sesji lub kursu. Słowo uzdrowienie jest synonimem zmiany i transformacji.

 

Ile sesji będę potrzebować?

Dzięki ThetaHealing® wiele pracy można wykonać w krótkim czasie. Ilość potrzebnych sesji różni się w zależności od osoby, co chcą osiągnąć. Wiele razy klienci doświadczają zmiany w ramach jednej sesji, jednak czasami systemy przekonań wokół problemu są bardziej złożone i wymagają głębszej pracy przekonań wykonanej w ciągu kilku sesji, aby osiągnąć pożądaną zmianę. Aby ustalić, ile sesji będziesz potrzebować z wyprzedzeniem, naprawdę zależy od negatywnych systemów podświadomości związanych z twoim problemem i od tego, jak szybko przeprogramują się w pozytywne i wzmacniające.

Co powinienem zrobić, aby przygotować się do sesji?

Pić dużo wody. Ważne jest, aby być w pełni nawodnionym, dzięki temu testy mięśni będą wyraźne i mocne. Podczas większości sesji potrzebne będą testy mięśni. Ważne jest również wejście na sesję z nastawieniem i intencją chęci pozytywnej zmiany i gotowości do pozytywnych zmian. Ważne jest, aby jasno określić, nad jakim problemem chcesz pracować podczas sesji, a jeśli masz pojęcie, w jaki sposób Twój problem Ci służy lub czego się uczysz w wyniku tego problemu, to szybko przyspieszy tempo twojego sesja.

Jak znaleźć uzdrowiciela, który jest dla mnie odpowiedni?

Każdy uzdrowiciel jest inny. Twoja intuicja poprowadzi cię do właściwego praktyka, który pomoże ci pokonać obecne wyzwania. Im więcej treningu Theta Healing ma praktykujący, tym więcej doświadczenia mają na celu ułatwianie głębokiej wiary w pracę nad innymi i im więcej uzdrowienia zrobili na sobie, co pomoże im lepiej przygotować się do sesji.

Czy ThetaHealing® jest religią?

Theta Healing® to metoda uzdrawiania energii i rozwoju osobistego, która powoduje pozytywne zmiany w twoim życiu. To  nie jest religia  ani żadna praktyka religijna. Jednak wiara w twórczą energię, która porusza się przez wszystkie rzeczy, sprawia, że ​​Theta Healing jest łatwiejsze i bardziej dostępne dla ciebie. Praktyk uzdrawiania Theta akceptuje jakąś wyższą Świadomość lub coś większego w naturze niż oni sami. Można to nazwać Boginią, Bogiem, Uniwersalną Inteligencją, Źródłem, Energią Wszystkich Istot, Uniwersalną Miłością lub dowolnym innym imieniem. Doceniamy i doceniamy prawo każdego do własnych przekonań i praktyk duchowych.

Theta Healing® nie jest „uzdrawianiem wiarą” – działa niezależnie od tego, czy wierzysz w wyższą inteligencję, czy nie, o ile uważasz, że możesz leczyć i że naprawdę chcesz leczyć.

Co to jest aktywacja DNA?

Budzi nasze DNA do naszego najwyższego potencjału. Aktywacja DNA pozwala nam przetrwać trucizny środowiskowe stworzone przez człowieka, a także przyspiesza nasze zmysły psychiczne. Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione części naszego duchowego DNA. Aktywacja DNA staje się teraz częścią zbiorowej świadomości Ziemi. Aktywowano wystarczającą liczbę osób, tak aby zdarzyło się to spontanicznie, bez pomocy praktyka. Większość ludzi już się intuicyjnie aktywowała. Aktywacja DNA zajmie tylko kilka sekund, zanim praktykujący będzie świadkiem.

DNA Theta Healing® brzmi technicznie. Co to znaczy?

Kiedy praktykujący pracuje z tobą i twoimi przekonaniami, pracuje z „kodem” lub „programowaniem” przechowywanym w DNA. Twoje DNA nie tylko przechowuje twoje fizyczne atrybuty, takie jak kolor włosów, pigment skóry lub płeć. Przechowuje także zachowania niezbędne do naszego przetrwania, takie jak odruch walki lub ucieczki. DNA jest także magazynem twoich przekonań i uczuć. A pole energetyczne wokół DNA przechowuje wspomnienia przodków. Praktykujący są szkoleni, aby intuicyjnie „widzieć” DNA podczas współpracy z tobą i być świadkiem, że Stwórca wprowadza zmiany „programu” na wszystkich poziomach.

Czy ludzie podpisują umowę na praktykę i nauczanie Theta Healing®?

Tak, studenci muszą podpisać umowę z Theta Healing® Institute of Knowledge. Ma to na celu utrzymanie czystości pracy. Gdy ludzie uczęszczają na kurs ThetaHealing®, tego oczekują. Nasi nauczyciele mogą uczyć dowolnej modalności, jakiej potrzebują, po prostu wymagamy, aby nauczając ThetaHealing®, uczyli ThetaHealing® tylko w tych dniach, w których odbywa się kurs. Wymagamy, aby nie mieszali modalności podczas nauczania kursu. Podobnie, praktykujący muszą przestrzegać etyki w swojej praktyce.

Chcę wziąć udział w zajęciach theta, ale nie mam teraz pieniędzy. Czy można uzyskać stypendium?

Tak, oferujemy pełne i częściowe stypendia na nasze kursy. Jest on podawany 10% osób uczęszczających na zajęcia, które w innym przypadku mogą nie być w stanie sobie pozwolić na udział w zajęciach. Są to stypendia, dlatego prosimy o pomoc instruktorowi w przygotowaniu pokoju i sprzątaniu. Zasadniczo musisz ubiegać się o stypendium z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem.

Czy mogę trenować jako Theta Healer podczas ciąży?

Tak, możesz. Tak jak w przypadku każdej terapii lub leczenia, zaleca się jednak odczekać do pierwszego trymestru.

Umów się na sesję

Zmień swoje życie. Rozpocznij już dziś.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00-20:00
Sob-Ndz: 10:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899